Biura Kancelarii:

ul. Krakowska 180/112

52-015 Wrocław

tel. 505 828 413

wroclaw@kancelariabuczko.pl

 

ul. Puławska 465

02-844 Warszawa

tel. 505 828 413

warszawa@kancelariabuczko.pl

 

ul. ks. Ściegiennego 17/4

46-200 Kluczbork

tel. 505 828 413

kluczbork@kancelariabuczko.pl

 

ul. Bohaterów Warszawy 22A/2

46-100 Namysłów

tel. 505 828 413

namyslow@kancelariabuczko.pl

 

 

 

 

Kooperacja Austria:

 

Rechtsanwaltskanzlei

Hütthaler-Brandauer

Otto-Bauer-Gasse 4

A 1060 Wiedeń

tel. +43/1/587 05 58

Fax +43/1/586 09 76

kanzlei@lawpoint.at

 

 


Facebook:

www.facebook.com/KancelariaBuczko

 

Skype:

Kancelaria Buczko

 

Zespół

adw. Łukasz Buczko

Łukasz Buczko jest adwokatem- właścicielem kancelarii. Ukończył z wyróżnieniem aplikację adwokacką przy Izbie Adwokackiej we Wrocławiu.

Zdobył duże doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych oraz świadczeniu pomocy prawnej osobom indywidualnym.

W trakcie aplikacji i po niej reprezentował strony w ponad dwustu sprawach prowadzonych przed sądami powszechnymi i organami ścigania.

Jest wpisany do Bazy Kandydatów prowadzonej przez Ministerstwo Skarbu Państwa jako osoba uprawniona do bycia członkiem rady nadzorczej spółek Skarbu Państwa.

Adwokat Łukasz Buczko jest absolwentem Uniwersytetu Wrocławskiego, Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii, kierunku Stacjonarne Studia Prawa. Obronił pracę magisterską pod tytułem: „Fuzja spółek z ograniczoną odpowiedzialnością” z wynikiem bardzo dobrym napisaną pod kierunkiem prof. dr hab. Elwiry Marszałkowskiej-Krześ.

Przed rozpoczęciem indywidualnej praktyki adwokat Łukasz Buczko pracował dla renomowanych kancelarii z Warszawy i Wrocławia.

Współtworzył oraz brał czynny udział w rozwijaniu pierwszej w Polsce kancelarii prawnej znajdującej się w galerii handlowej we Wrocławiu.

Jest również absolwentem Podyplomowych Studiów Prawa autorskiego, Wydawniczego i Prasowego na Uniwersytecie Jagiellońskim ukończonych z wynikiem bardzo dobry.

Jako specjalista prawa autorskiego we Wrocławiu wykorzystywał swoją wiedzę m.in. w sporze dotyczącym praw autorskich do projektu jednego z najwyższych budynków w Polsce.

Zawodowo adwokat Łukasz Buczko interesuje się prawem cywilnym, handlowym, prawem własności intelektualnej i prawem rodzinnym. Prowadzi również skomplikowane sprawy karne zarówno jako obrońca jak i pełnomocnik pokrzywdzonych.

Włada językiem angielskim.

Współpracownicy

Kancelaria współpracuje z prawnikami wielu specjalności. Każdy adwokat i radca prawny we Wrocławiu, w Warszawie, w Kluczborku i w Namysłowie specjalizuje się w różnych obszarach prawa- od prawa rodzinnego, administracyjnego, karnego po prawo cywilne, pracy, handlowe i własności intelektualnej. Dzięki temu możemy zapewnić pełne bezpieczeństwo prawne naszym Klientom.