• English
  • Español

Windykacja

Posiadamy wyspecjalizowany zespół prawników i windykatorów, który zajmuje się dochodzeniem należności w imieniu naszych Klientów.

Zapewniamy pełną obsługę wierzytelności od momentu powstania zaległości do jej finalnej egzekucji na rzecz Klienta.

Reprezentujemy Klientów/Wierzycieli zarówno na etapie przedsądowym, kiedy to staramy się w sposób polubowny odzyskać należność jak i sądowym i egzekucji komorniczej.

Dzięki nowatorskim rozwiązaniom zminimalizowaliśmy koszty egzekucji oraz czas jej prowadzenia.

Obsługujemy zarówno Klientów korporacyjnych, którzy zlecają nam windykację dużego wolumenu wierzytelności jak i pojedyncze należności osób fizycznych i przedsiębiorców na terenie całego kraju. Poniżej charakterystyka działań poszczególnych biur Kancelarii w zakresie windykacji roszczeń naszych Klientów.

Windykacja Wrocław. Na terenie Wrocławia i całego województwa dolnośląskiego prowadzimy ponad 1000 postępowań egzekucyjnych na różnych etapach zarówno na rzecz podmiotów gospodarczych jak i osób fizycznych.

Windykacja Warszawa. Windykacja długów w Warszawie i okolicach skupia się przede wszystkim na dochodzeniu należności powstałych w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Wolumen spraw obejmuje również windykację z udzielanych pożyczek.

Windykacja Opole. Windykacja Kluczbork. Windykacja Namysłów. Na terenie województwa opolskiego, dzięki zlokalizowaniu aż trzech biur w tym województwie, zapewniamy kompleksową obsługę prawną wierzycielom w dochodzeniu roszczeń od dłużników.