• English
  • Español

Kancelaria Adwokacka

Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Buczko jest kancelarią prawniczą świadczącą profesjonalne usługi prawne zarówno klientom indywidualnym jak również podmiotom gospodarczym z różnych dziedzin prawa.

Nasze motto: Sprawiedliwości musi się stać zadość choćby miał zginąć świat, jest dewizą pracy prawników Kancelarii.
Wszystkie sprawy prowadzimy tak, by je wygrać i osiągnąć dla naszych Klientów satysfakcjonujące rozwiązanie.

Właścicielem Kancelarii jest adwokat Łukasz Buczko. Pod jego wodzą pracuje zespół doświadczonych prawników, których łączy nie tylko pasja i zaangażowanie w świadczoną pomoc, ale i ciągłe pogłębianie wiedzy, doskonalenie zawodowe oraz zdobywanie doświadczenia. Cechy te pozwalają rzetelnie udzielić pomocy prawnej każdemu kto jej potrzebuje.

Dla nas każdy Klient jest równie ważny a każda sprawa równie absorbuje naszą uwagę. Z dumą możemy wskazać, że nasze zaangażowanie oraz profesjonalizm doceniany jest przez Klientów, którzy polecają nas dalej.

Adwokat Wrocław. Główna siedziba Kancelarii mieści się we Wrocławiu. Jednak posiadamy także biura/filie w Opolu, w Kluczborku i w Namysłowie gdzie spotykamy się z Klientami udzielając porad prawnych i przyjmując sprawy. Pragniemy wskazać, że zawsze, starając się być elastycznym w stosunku do potrzeb naszych Klientów, istnieje możliwość spotkania się w ich siedzibie, miejscu zamieszkania lub innym wcześniej uzgodnionym. Także w miejscowości wyżej nie wymienionej.

Dzięki ulokowaniu biur na terenie dwóch województw tj. dolnośląskiego i opolskiego skutecznie obniżyliśmy koszty prowadzonej pomocy prawnej w związku z czym nasi Klienci nie ponoszą dodatkowych środków związanych ze zleconą sprawą i koniecznością podróży naszych prawników między sądami rejonowymi, okręgowymi i apelacyjnym w miastach gdzie znajdują się biura Kancelarii. Jednocześnie, z uwagi na potrzeby Klientów, nasi prawnicy prowadzą postępowania i obsługę prawną na terenie całego kraju.

Nasza Kancelaria jako pierwsza kancelaria prawnicza w regionie została członkiem Opolskiej Izby Gospodarczej. Od 1 grudnia 2014r. jesteśmy również członkiem Zachodniej Izby Gospodarczej.

Z satysfakcją pragniemy również Państwa poinformować, że Kancelaria nawiązała stałą współpracę, na zasadzie wyłączności, z austriacką Kancelarią prawną z Wiednia- Rechtsanwaltskanzlei Hütthaler-Brandauer w zakresie obsługi przez naszą Kancelarię Klientów austriackich potrzebujących pomocy prawnej na terenie Polski. Dzięki temu możemy również zapewnić profesjonalną pomoc prawną podmiotom potrzebującym usług prawniczych na terenie Austrii.

Z Kancelarią współpracują adwokaci i radcowie prawni wielu specjalności dzięki czemu możliwe jest optymalne zabezpieczenie interesów naszych Klientów.

Więcej o bieżących wydarzeniach Kancelarii przeczytać możecie Państwo w zakładce „Aktualności”.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług.