• English
  • Español

Sprawy karne

Jako Kancelaria adwokacka zajmujemy się prowadzeniem spraw karnych występując zarówno w charakterze obrońcy jak i pełnomocnika strony pokrzywdzonej. Zapewniamy najwyższe standardy świadczonej pomocy prawnej przy jednoczesnym zachowaniu pełnej poufności w ramach obowiązującej tajemnicy adwokackiej.

Wskazujemy, że adwokaci są już na aplikacji starannie przygotowywani do występowania w tych szczególnych rodzajach postępowań. Często udział adwokata przy pierwszym przesłuchaniu może okazać się być pomocnym i niezbędnym dla dalszego postępowania. Stąd też w przypadku konieczności brania udziału w sprawach karnych, czy to jako oskarżony czy pokrzywdzony, zaleca się korzystanie z usług adwokata.

Kancelaria prowadzi sprawy zarówno o przestępstwa jak i wykroczenia, w tym te określone w kodeksie karnym skarbowym. Zapewniamy pełną ochronę prawną oskarżonym i pokrzywdzonym od chwili zatrzymania, przez postępowanie przygotowawcze, prowadzone przed prokuratorem, aż do skierowania sprawy do sądu, w tym Sądu Najwyższego.

Prowadzenie obsługi prawnej firm pozwala nam także świadczyć pomoc prawną w postępowaniach związanych z przestępczością gospodarczą.

Adwokat od sprawy karnych Wrocław. Adwokat Łukasz Buczko jest wpisany do Krajowego Rejestru Adwokatów i Aplikantów Adwokackich jako prawnik specjalizujący się m.in. w sprawach karnych zarówno we Wrocławiu jak i na terenie całego kraju.

Adwokat sprawy karne Warszawa. Zarówno adwokat Łukasz Buczko jak i pozostali prawnicy Kancelarii prowadzą sprawy karne na terenie Warszawy i okolic.

Adwokat sprawy karne Opole. Wszyscy prawnicy Kancelarii prowadzą sprawy karne na terenie Opola i województwa opolskiego.

Sprawy karne adwokat Kluczbork, Namysłów. Dzięki posiadaniu biur na terenie Kluczborka i Namysłowa możemy zaproponować osobiste spotkania celem udzielenia porad prawnych oraz prowadzenia spraw karnych.